Központi reklamációkezelő munkatárs

egyéb
Budapest IX. kerület
Möbelix Bp. Gyáli út
teljes munkaidő

Feladatok

  • Reklamációkat vesz fel, jegyzőkönyveket tölt ki.
  • Külföldi beszállító partnerekkel egyezteti a reklamációkat német nyelven.
  • Vásárlói email–eket fogad és dolgoz fel.
  • Teljeskörű, pontos tájékoztatást ad szóban és írásban is.

Elvárásaink

  • AKTÍV német nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Segítőkészség, vevőorientált viselkedés.
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség kezdésnek 1 hónap áruházainkban.
  • Heti 40 órás munkavégzés, kéthetente egy szombati nap - cserében a hétköznap egy szabadnap.
  • Munkavégzés családias légkörben.
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük.
  • Versenyképes és bejelentett jövedelem és cafeteria.

A Möbelixről

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.
A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Servicecenter Budapest | Gyáli út 33., 1097 Budapest
Feltöltve 03.05.2019

Érdekli? Jelentkezzen most?

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el nekünk pályázatát online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezését!

Állás ajánlása

Engedélyezés