Raktáros és targoncás

Állás
raktári munka
Megye
Pest megye
Munkavégzés helye
Möbelix Dunakeszi
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció Möbelix

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
Amit elvárunk
  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Tanulási hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent
Amit kínálunk
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Jelentkezésedet várjuk!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés