Raktárvezető

Állás
raktári munka
Megye
Budapest IX. kerület
Munkavégzés helye
Möbelix Bp. Gyáli út
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció Möbelix

7 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A Möbelix ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • a raktár operatív és adminisztratív irányítása
  • számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven
  • a raktári csapat vezetése, motiválása, beosztása egy műszakban
  • mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • leltárak lebonyolításának vezetése
  • optimális raktári folyamatok fenntartása
  • árumozgatás - egységcsomagok szállítóeszközre rakodása
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök, felszerelések biztosítása és ellenőrzése
Amit elvárunk
  • raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • alapfokú német nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • kiváló fizikai erőnlét
Amit kínálunk
  • stabil nemzetközi háttér
  • versenyképes jövedelem és cafeteria
  • felelősséggel járó munkakör
  • intenzív betanulási lehetőség
  • jogszabályban meghatározott munkábajárási költségtérítés
  • dolgozói kedvezményes vásárlás (próbaidő után)

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés