Dekoratőr

dekoratőr
Budapest IX. kerület
Möbelix Bp. Gyáli út
teljes munkaidő

Feladatok

  • eladótér rendezése, vizuális kialakítása
  • áruház egységes és vonzó képének biztosítása
  • a prezentáció által az értékesítés növelése
  • bútor- és lakberendezési aprócikk osztály folyamatos dekorálása
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
  • heti és havimunka időbeosztása, egyeztetése az áruházvezetéssel

Elvárásaink

  • önálló munkavégzés és szervezési készség, mivel két áruházban történik a munkavégzés (Savoya Park Möbelix BP XI. és Gyáli úti Möbelix BP IX.)
  • kreativitás és stílusismeret
  • tapasztalat kereskedelemben, vagy hasonló munkakörben
  • kézi szerszámok használata, dekorációs eszközök mozgatása
  • dekoratőri vagy lakberendezői végzettség/tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

A Möbelixről

Az XXXLutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Möbelix Budapest | Gyáli út 33., 1097 Budapest
Feltöltve 09.09.2020

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el nekünk pályázatát online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezését

Állás ajánlása

Engedélyezés