Takarító kisegítő

egyéb
Budapest XI. kerület
Möbelix Bp. Savoya Park

Megváltozott munkaképességű kollégát keresünk takarító kisegítő munkakörbe részmunkaidőben.
egyéb

Feladataid

  • Irodák, közösségi helyiségek, eladótér takarítása (seprés, felmosás, portalanítás, szemétkivitel)
  • Mellékhelyiségek takarításában kisegítés

Amit elvárunk

  • Megváltozott munkaképesség igazolása
  • Takarítási tapasztalat
  • Fizikai teherbírás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria próbaidő után (OTP Szép kártya)
  • Általános munkarend hétfőtől péntekig napi 4 órában
  • Munkába járás térítése közigazgatási határon kívűl (távolsági bérlet 86%, üzemanyag 18 forint/kilométer)
  • Kedvezményes vásárlás saját termékeinkre próbaidő után
  • Ajánlási bónusz, ha új munkatárssal bővíti csapatunkat
  • A Möbelix stabil osztrák hátterű nagyvállalat és megbízható munkaadó

A Möbelixről

Az XXXLutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet. A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Möbelix Savoya Park | Hunyadi János út 19., 1117 Budapest
Feltöltve 24.11.2022

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el nekünk pályázatát online portálunkon keresztül!

Állás ajánlása

Engedélyezés