Raktáros és targoncás

raktári munka
Budapest IX. kerület
Möbelix Bp. Gyáli út
teljes munkaidő

Feladatok

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissiózás
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
  • Raktári rend biztosítása

Elvárásaink

  • Tanulási hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Munkavégzés családias légkörben
  • Egyműszakos munkarend
  • Jól végzett munkáját megbecsüljük
  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria

A Möbelixről

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Möbelix Budapest | Gyáli út 33., 1097 Budapest
Feltöltve 02.10.2018

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Várjuk pályázatát online portálunkon keresztül!

Állás ajánlása

Engedélyezés