Logisztika - szakmai gyakorlat

szakmai gyakorlat
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Möbelix Miskolc
teljes és részmunkaidő

Feladatok

  • logisztikai, adminisztratív feladatok az áruforgalmi folyamat minden szakaszában, a munkakör gyakorlati specifikumainak elsajátítása
  • raktárkészlet mozgásának adminisztrációja
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • fuvar szervezése és adminisztrációja

Elvárásaink

  • aktív tanulmányok - logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
  • elkötelezettség a szakma iránt
  • vevőorientált hozzáállás
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • Betekintés a munka és a Möbelix világába
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Szerződésben meghatározott juttatás és étkezési hozzájárulás
  • Juttatásemelkedés tanulmányi átlag alapján

A Möbelixről

Az XXXLutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között Möbelix áruházakat üzemeltet.

A Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Möbelix Miskolc | Pesti út 25., 3516 Miskolc
Feltöltve 12.02.2020

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Állás ajánlása

Engedélyezés