Bútor összeszerelő és reklamációs ügyintéző

Áruházunk bútorszerelőjeként a megvásárolt termékeket a raktárból közvetlenül a vevőkhöz szállítja, és gondosan összeszereli őket otthonukban. Ön mindig az úton van, és ügyfeleit közvetlenül a helyszínen segíti tudásával.

Ügyfélorientáltság, pontosság és megbízhatóság jellemzi? Szeret mozgásban lenni és jártas a bútor összeszerelésben?

Ha rendelkezik a felsorolt tulajdonságokkal, várjuk jelentkezését!

Az Ön feladatai:

a megvásárolt bútorok kiszállítása és összeszerelése, vásárlói tanácsadás, helyszíni reklamációs ügyintézés

Amit elvárunk:

vevőorientált hozzáállás, terhelhetőség, asztalos tapasztalat, jó szervezőkészség, önállóság, B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

stabil nemzetközi háttér, felelősséggel járó munkakör, intenzív betanulási lehetőség

Az Ön Möbelix karrierje itt kezdődik!

Munkatársaink teszik naggyá és különlegessé vállalatunkat!

Tekintse meg nyitott pozícióinkat és külje el pályázatát online felületünkön keresztül!

Legyen csapatunk tagja!

Engedélyezés