Konyhatervező és eladó

A konyhatervezés különösen fontos számunkra. Értékesítő munkatársaink részletes, szakmai oktatást követően bárkinek megtervezik a nagybetűs álomkonyhát. Igényfelmérés, tervezőprogramban történő kivitelezés és kész is a virtuális álomkonyha. Felmerülő kérdés esetén mindig szívesen állunk vásárlóink rendelkezésére!

Szívesen dolgozik számítógépen és ismeri a tervezőprogramok világát? A Carat tervező szoftver segítségével valósítjuk meg vevőink álmait. Legyen Ön is részese konyhavilágunknak!

Feladatok:

Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, konyhatervezés

Az Ön hozzáadott értéke:

Számítógép-felhasználói tapasztalat, vevőorientált személyiség, szervezési képeszség, barátságos fellépés

Amit mi vállalunk:

Biztosítjuk a motivált csapatot, a tanulási, fejlődési lehetőséget, a kiérdemelt felfeléjutást, pozícióváltást, jutalékos bérezés

Az Ön Möbelix karrierje itt kezdődik!

Munkatársaink teszik naggyá és különlegessé vállalatunkat!

Tekintse meg nyitott pozícióinkat és külje el pályázatát online felületünkön keresztül!

Legyen csapatunk tagja!

Engedélyezés