Osztályvezető

A Möbelix osztályvezetőjeként Ön felelős az osztályért és az alkalmazottakért. Figyelemmel kíséri a megfelelő áruprezentáció kialakítását és felelős az adott részleg egységes berendezéséért. Motiválja és támogatja az osztályon dolgozó munkatársakat, hogy együttesen a lehető legjobb eredményt érjék el. Ezenfelül szoros együttműködésben dolgozik az áruházvezetővel és mindennapi kapcsolatban van a központtal.

Kellő rugalmassággal rednelkezik? Van tapasztalata kisebb csapatok vezetésében? Felelősségteéjes és rendszerető? Dolgozott már kereskedelemben és ért a számítógéphez?

Ha magára ismer jelentkezzen a Möbelix csapatába!

Feladatok:

  • Értékesítés és vásárlói tanácsadás
  • Egységes áruházkép kialakítása
  • Az osztályon dolgozó csapat vezetése
  • Forgalmi tervek elérésének biztosítása

Amit elvárunk:

  • Vevőorientált hozzállás
  • Csapatszellem
  • Kiváló szerevzőkészség
  • Barátságos fellépés
  • Pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Motivált, dinamikus csapat
  • Intenzív betanulás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Teljesítményarányos bérezés

Az Ön Möbelix karrierje itt kezdődik!

Munkatársaink teszik naggyá és különlegessé vállalatunkat!

Tekintse meg nyitott pozícióinkat és külje el pályázatát online felületünkön keresztül!

Legyen csapatunk tagja!

Engedélyezés